akcesoria do telefonów

Nowoczesne akcesoria do telefonów

W ostatnich latach telefony i smartfony stały się tak popularne, że trudno wyobrazić sobie bez nich codzienność. W zasadzie smartfony obecne są niemal w każdej dziedzinie życia: w pracy, domu, szkole, na urlopie, wakacjach itd.

Popularne akcesoria takie jak: ładowarki, baterie, szkła hartowane, folie ochronne, etui, futerały, kije do selfie, zestawy głośnomówiące, słuchawki bluetooth znane są niemal każdemu. Warto więc przyjrzeć się tym urządzeniom, które stają się coraz bardziej popularne, ale jednak nie są jeszcze wszystkim znane.

akcesoria do telefonów

Smartwatch jako dopełnienie smartfona

To inteligentne akcesoria do telefonów, które doskonale z nimi współgrają, rozbudowując ich funkcje. Nosi się je na nadgarstku. Wyglądają jak zegarek. Po sparowaniu ze smartfonem, można otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach, otrzymanych wiadomościach, powiadomienia z portali społecznościowych i inne.

Pozostałe funkcje w zależności od modelu to:

  • zdalna kontrola aparatu w smartfonie,
  • wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości,
  • nawigacja,
  • odtwarzanie muzyki.

Power bank czyli mobilna ładowarka

Jest to gadżet, który na polskim rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Używa się go do ładowania smartfona. Coraz częściej producenci umieszczają w nim latarkę, dodatkowy port ładowania, a nawet wyświetlacz cyfrowy informujący o poziomie naładowania. Niektóre modele posiadają opcję szybkiego ładowania. Te zwykłe zwykle ładują się od kilku do kilkunastu godzin. Mimo wszystko, warto posiadać ten gadżet przy sobie (oczywiście naładowany), ponieważ może się przydać w sytuacjach gdzie nie ma fizycznej możliwości podłączenia telefonu do zwykłej ładowarki.

Okulary do smartfonów

Jest to niezwykle interesujący gadżet. Gogle VR pozwalają na osiągnięcie iluzji przebywania w wirtualnym świecie. Służą do oglądania filmów, obrazów czy grania w gry w technologii 3D. Oczywiście trzeba upewnić się, że smartfon posiada funkcję, która pozwoli na połączenie z takimi okularami oraz posiadać odpowiednią aplikację.

Warto śledzić rynek i szukać akcesoriów do telefonów, które ułatwią korzystanie z nich i zapewnią rozrywkę za niewielkie pieniądze.